پیاده سازی و نظارت

 

شرکت فناوری سامانه های هوشمند در راستای اجرای پیاده سازی و نظارت با ایجاد مجموعه ای از استانداردها، نه تنها می تواند برنامه های نظارتی خود را به شکل مؤثرتری کنترل کند، بلکه می تواند کلیه فرآیندهای فعالیت خود را تحت یک سیستم مؤثر نظارت وبازرسی قرار دهد. این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها، بهره وری بیشتر، نرخ سرمایه اجتماعی (اعتماد) بالاتر، کسب حداکثر منفعت، خلق فرصت، تقویت فرهنگ نوآوری، افزایش انعطاف پذیری و پاسخ گویی سازمان، پیشبرد و بهبود کیفیت، گسترش خدمات مشتریان، توسعه و بهبود ارتباطات نقشی مؤثر داشته باشد و در ساختن زیرساختی منعطف به یاری سازمان ها بشتابد.

 

 

از نمونه پروژه های انجام شده توسط شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

موضوع پروژه: پیاده سازی، طراحی و آماده سازی سالن مانیتورینگ و سالن ویدیو کنفرانس

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی واقع در جنوب غرب کشور، با توجه به داشتن الزام برگزاری اجتماعات و جلسات به صورت ویدیو کنفرانس نیازمند پیاده سازی و نظارت سالن کنفرانس و همچنین داشتن الزام در دستیابی به نظارت از طریق استقرار سامانه های هوشمند بر خط در حوزه ی فناوری اطلاعات نیازمند پیاده سازی و نظارت  سالن مانیتورینگ  بوده است. شرکت فناوری سامانه های هوشمند با در نظر گرفتن وضعیت عملکرد و با توجه به اهداف این سازمان سعی در ایجاد فضای مناسب و امن کرده است و با به کار گیری دانش خود پروژه مورد نظر را در دست گرفته است.

 

 

موضوع پروژه:پیاده سازی، نظارت و توسعه شبکه LAN فیبر نوری

شرکت فناوری سامانه های هوشمند با هدف بهینه سازی و توسعه شبکه LAN فیبر نوری شرکت پالایش نفت امام خمینی واقع در شهر شازند و به کار گیری نیروهای با تجربه پروژه فوق را در دست گرفته است.برای اجرای این پروژه شرکت اقدام به حفاری، لوله گذاری، فیوژن کاری فیبرهای نوری ساخت ساپورت بتنی، نصب تجهیزات پسیو و … زیر نظر شرکت پالایش نفت شازند کرده است.

 

 

موضوع پروژه:پیاده سازی و بهسازی شبکه کابلی و بیسیم بندر امیر آباد

هدف از پروژه سازمان بنادر و دریانوردی واقع در بندر امیر آباد خرید کلیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و شبکه و همچنین نصب، پیکر بندی، راه اندازی، تست، آموزش خدمات پشتیبانی جهت پیاده سازی و بهینه سازی شبکه بندر امیر آباد می باشد.شرکت فناوری سامانه های هوشمند با در نظر گرفتن اهداف نصب و پیکربندی و راه اندازی تجهیزات، پیکربندی سوییچ های شبکه، پیکربندی های مسیریابهای شبکه و اعمال تنظیمات، پیکربندی فایروال اینترنت، پیکربندی فایروال شبکه داخلی و بخش سرورها و … در دست گرفته است.